Våbenskab SP 77E
10 rifler, kodelås, kolbeunderlag, løbsstøtte, mange hylder Producent: Skandinavisk Safe
SKU:Artikelnr:4736
Normalpris
8.900,00 kr
8.900,00 kr
Udsalgspris
Normalpris
Normalpris
11.125,00 kr
11.125,00 kr
Udsalgspris
Normalpris
Fragt beregnes ved kassen.
Ekskl. moms
- Indbæring
- Hurtig levering
- Laveste pris garanti
- Betal mod faktura
- Stort udvalg
- Mængderabat
Teknisk specifikation
| Højde udv | 1500 mm |
|---|---|
| Bredde udv | 420 mm |
| Dybde udv | 400 mm |
| Højde inv | 1490 mm |
| Bredde inv | 410 mm |
| Dybde inv | 330 mm |
| Vægt | 135 kg |
| Indbrudssikringsklasse | SSF 3492 |
| Kapacitet | 10 rifler |
| Standardindretning | Elektrisk kodelås, stempelpude, øverste hylde, aftagelig vendbar skillevæg med to hylder, tre hylder i døren og en tudstøtte samt LED-belysning |
| Døgnmål | H 1380 x B 280 mm |
Beskrivelse
SP 77E våbenskabet er certificeret i henhold til SSF 3492 og giver passende opbevaring til op til 10 rifler, men er godkendt til 20 rifler.
Leveres med elektronisk kodelås, tophylde, aftagelig vendbar skillevæg med to halve hylder, tre hylder i døren, bundmåtte, våbenstøtte og LED-belysning.
5 års garanti mod fabrikationsfejl (gælder ikke låse).