Asekaappi SP 77
10 kivääriä, avainlukko, peräpehmuste, piipuntuki, useita hyllyjä Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:4468
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1500 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 420 mm |
| Djup utv | 400 mm |
| Höjd inv | 1492 mm |
| Bredd inv | 380 mm |
| Djup inv | 345 mm |
| Vikt | 135 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 10 kivääriä |
| Standardinredning | Avainlukko kahdella avaimella, männänpehmuste, ylähylly, irrotettava, käännettävä väliseinä kahdella hyllytasolla, kolme hyllyä ovessa ja nokkatuki sekä LED-valaistus |
| Dagmått | K 1370 x L 280 mm |
SP 77 -asekaappi on sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja tarjoaa sopivan säilytystilan jopa 10 kiväärille, mutta hyväksytty 20 kiväärille.
Mukana säädettävä turvalukko kahdella lyhytavaimella. Elektroninen koodilukko on saatavilla lisävarusteena, katso lisävarusteet. Kaapissa on ylähylly, irrotettava, käännettävä väliseinä kahdella puolihyllyllä, kolme hyllyä ovessa, pohjamatto, aselokero ja LED-valaistus.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).