Asekaappi SP 33 Mini + koodilukko
Asekaappi hyväksytty 10 pistoolille Koodilukko, siirrettävä hylly Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:608759
Normaalihinta
€679,95
€679,95
Myyntihinta
Normaalihinta
Normaalihinta
€849,94
€849,94
Myyntihinta
Normaalihinta
Toimitus lasketaan kassalla.
ALV 0%
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
Teknisk specifikation
| Hojd utv | 600 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 550 mm |
| Djup utv | 400 mm |
| Höjd inv | 590 mm |
| Bredd inv | 540 mm |
| Djup inv | 330 mm |
| Vikt | 60 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 5 automaattiasetta tai 10 käsiasetta |
| Standardinredning | Koodilukko, säädettävä hyllytaso |
Kuvaus
Kaappi pistooleille ja ammuksille. Hyväksytty enintään viidelle automaattiaseelle tai kymmenelle käsiaseelle.
Mukana elektroninen koodilukko, jossa on kaksi eri koodia. Lisävarusteena on saatavilla koodilukkoja, joissa on jopa 10 koodia.
Kaapissa on säädettävä hylly. Helppo kiinnittää neljän pohjassa olevan ja kahden takaosassa olevan kiinnitysreiän ansiosta.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).