Asekaapin SP 4E musta
Asekaappi viidelle kiväärille Koodilukko, männänpehmuste, tynnyrin tuki, lamppu Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:540324
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1200 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 320 mm |
| Djup utv | 250 mm |
| Höjd inv | 1190 mm |
| Bredd inv | 310 mm |
| Djup inv | 180 mm |
| Vikt | 65 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 5 kivääriä |
| Standardinredning | Koodilukko, männänpehmuste, piipun tuki ja LED-valaistus |
| Dagmått | K 1080 x L 180 mm |
SP 4 -asekaappi on laadukas kaappi oikeaan hintaan!
SP 4 on testattu ja sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja siinä on tilaa jopa viidelle aseelle (piipputuki neljälle aseelle).
Kaappi painaa 65 kg ja se on siksi pultattava SSF 3492 -standardin mukaisesti. Kaapin kiinnittämistä varten on kaksi reikää takana ja neljä pohjassa.
SP 4 toimitetaan koodilukolla, jossa on valaistut painikkeet, männänpehmuste ja sylinterin tuki.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).
Tällä hetkellä tämä paketti sisältää myös anturiohjatun LED-valaistuksen, joka valaisee kaapin sisäpuolen ja helpottaa tavaroiden löytämistä pimeästä kaapista!