Asekaapin SP 55 Plus
Asekaappi 3-5 kiväärille, avainlukko, 2 hyllyä, männänpehmuste, piipuntuki Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:621434
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1200 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 350 mm |
| Djup utv | 280 mm |
| Höjd inv | 1190 mm |
| Bredd inv | 340 mm |
| Djup inv | 210 mm |
| Vikt | 71 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 3–5 kivääriä |
| Standardinredning | Avainlukko kahdella avaimella, kahdella ovihyllyllä, kahdella irrotettavalla magneettihyllyllä, männänpehmusteella ja sylinterituella. |
| Dagmått | K 1080 x L 210 mm |
Asekaappi SP 55, Ruotsin myydyin kaappi viime vuosina!
SP 55 on testattu ja sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja siinä on tilaa jopa kuudelle aseelle (piipputuki viidelle aseelle).
Kaappi painaa 71 kg ja se on siksi pultattava SSF 3492 -standardin mukaisesti. Kaapin kiinnittämistä varten on kaksi reikää takana ja neljä pohjassa.
SP 55 toimitetaan säädettävällä turvalukolla, jossa on kaksi lyhyttä avainta, kaksi ovihyllyä, kaksi siirrettävää magneettihyllyä, mäntäpehmuste ja kaatonokka. Elektroninen koodilukko on saatavilla lisävarusteena.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).