Asekaappi SP 55E
Asekaappi 4-6 kiväärille, koodilukko, männänpehmuste, piipuntuki Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:4733
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1200 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 350 mm |
| Djup utv | 280 mm |
| Höjd inv | 1190 mm |
| Bredd inv | 340 mm |
| Djup inv | 210 mm |
| Vikt | 71 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 4–6 kivääriä |
| Standardinredning | Koodilukko, 2 ovihyllyä, männänpehmuste ja sylinterin tuki |
| Dagmått | K 1080 x L 210 mm |
Asekaappi SP 55, Ruotsin myydyin kaappi viime vuosina!
SP 55 on testattu ja sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja siinä on tilaa jopa kuudelle aseelle (piipputuki neljälle aseelle).
Kaappi painaa 71 kg ja se on siksi pultattava SSF 3492 -standardin mukaisesti. Kaapin kiinnittämistä varten on kaksi reikää takana ja neljä pohjassa.
SP 55:ssä on koodilukko, kaksi ovihyllyä, männänpehmuste ja sylinterin tuki.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).