Asekaapin SP 75 armeijanvihreä
6 kivääriä, avainlukko, peräpehmuste, piipuntuki, ylähylly, 2 ovihyllyä Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:4462
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1500 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 380 mm |
| Djup utv | 280 mm |
| Höjd inv | 1490 mm |
| Bredd inv | 370 mm |
| Djup inv | 210 mm |
| Vikt | 110 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 6 kivääriä |
| Standardinredning | Avainlukko kahdella avaimella, männänpehmuste, ylähylly, kaksi hyllyä ovessa ja nokan tuki, LED-valaistus |
| Dagmått | K 1380 x L 240 mm |
SP 75 -asekaappi on sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja tarjoaa sopivan säilytystilan jopa kuudelle kiväärille.
Mukana säädettävä turvalukko ja kaksi lyhyttä avainta. Elektroniset ja mekaaniset koodilukot ovat saatavilla lisävarusteina, katso lisävarusteet. Kaapissa on ylähylly, kaksi hyllyä ovessa, pohjamatto ja aseenpidike kivääreille. Helppo kiinnittää neljän pohjassa olevan ja kahden takaosassa olevan reiän ansiosta.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).
Tällä hetkellä tämä paketti sisältää myös anturiohjatun LED-valaistuksen, joka valaisee kaapin sisäpuolen ja helpottaa tavaroiden löytämistä pimeästä kaapista!