Asekaappi SP 77E
10 kivääriä, koodilukko, peräpehmuste, piipuntuki, useita hyllyjä Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:4736
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1500 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 420 mm |
| Djup utv | 400 mm |
| Höjd inv | 1490 mm |
| Bredd inv | 410 mm |
| Djup inv | 330 mm |
| Vikt | 135 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 10 kivääriä |
| Standardinredning | Sähköinen koodilukko, männänpehmuste, ylähylly, irrotettava, käännettävä väliseinä kahdella hyllytasolla, kolme hyllyä ovessa ja kaatopidike sekä LED-valaistus |
| Dagmått | K 1380 x L 280 mm |
SP 77E -asekaappi on sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja tarjoaa sopivan säilytystilan jopa 10 kiväärille, mutta hyväksytty 20 kiväärille.
Mukana elektroninen koodilukko, ylähylly, irrotettava, käännettävä väliseinä kahdella puolihyllyllä, kolme hyllyä ovessa, pohjamatto, aselokero ja LED-valaistus.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).