Asekaappi SP 88 Luxury
16 kivääriä, avainlukko, männänpehmuste, piipuntuki, useita hyllyjä, kangas-Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:646313-Black
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1500 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 550 mm |
| Djup utv | 400 mm |
| Höjd inv | 1490 mm |
| Bredd inv | 540 mm |
| Djup inv | 330 mm |
| Vikt | 152 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 16 kivääriä |
| Standardinredning | Avainlukko kahdella avaimella, männänpehmuste, ylähylly, irrotettava, käännettävä väliseinä kahdella puolihyllyllä, avainkoukkulista, viisi hyllyä ovessa, nokan tuki |
| Dagmått | K 1380 x L 410 mm |
SP 88 -asekaappi on luultavasti Ruotsin myydyin "suuri" kaappi viime vuosina.
SP 88 on sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja tarjoaa sopivan säilytystilan jopa 16 kiväärille, mutta hyväksytty 20 kiväärille.
SP 88 painaa 152 kg, joten sitä ei tarvitse ankkuroida.
Mukana säädettävä turvalukko ja kaksi lyhyttä avainta. Elektroninen koodilukko on saatavilla lisävarusteena, katso lisävarusteet. Kaapissa on ylähylly, irrotettava, käännettävä väliseinä kahdella puolihyllyllä, viisi hyllyä ovessa, asepidike ja oveen kiinnitetty avainkoukkulista.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).