Asekaapin SP 8E Mini
8 kivääriä, koodilukko, peräpehmuste, piipuntuki, ylähylly, 3 ovihyllyä, lamppu Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:540335-B
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1250 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 500 mm |
| Djup utv | 300 mm |
| Höjd inv | 1240 mm |
| Bredd inv | 490 mm |
| Djup inv | 230 mm |
| Vikt | 100 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 8 kivääriä |
| Standardinredning | Koodilukko, ylähylly, männänpehmuste, 2 ovihyllyä, nokan tuki, lamppu |
| Dagmått | K 1080 x L 360 mm |
SP 8 Mini -asekaapin hinta on laadukas kassakaappi!
SP 8 Mini on testattu ja sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja siinä on tilaa jopa kahdeksalle aseelle.
Kaappi painaa 100 kg ja se on siksi pultattava SSF 3492 -standardin mukaisesti. Kaapin ankkuroimiseksi on kaksi reikää takana ja neljä pohjassa. Lisävarusteena on saatavilla betonijalusta, jotta kaappia ei tarvitse kiinnittää pulteilla seinään tai lattiaan; katso lisävarusteet alempana.
SP 8 Minissä on yhdistelmälukko valaistuilla painikkeilla, ylähylly pitkille aseille tarkoitetulla pistorasialla, kaksi kiinteää hyllyä ovessa, peräpehmuste ja piipuntuki.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).
Tällä hetkellä tämä paketti sisältää myös anturiohjatun LED-valaistuksen, joka valaisee kaapin sisäpuolen ja helpottaa tavaroiden löytämistä pimeästä kaapista!