Asekaappi SP 99 XXLE/1900
20 kivääriä, koodilukko, 2 hyllyä, aseteline, materiaali: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:646354
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1900 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 800 mm |
| Djup utv | 600 mm |
| Höjd inv | 1890 mm |
| Bredd inv | 790 mm |
| Djup inv | 520 mm |
| Vikt | 290 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 20 kivääriä |
| Standardinredning | Koodilukko, kaksi säädettävää vahvistettua hyllyä, kolme asetukea ja perätukimatto |
| Dagmått | K 1780 x L 660 mm |
Suurin turvakassakaappimme, johon mahtuu jopa 20 kivääriä. Helppo ankkuroida neljän pohjassa ja takana olevan ankkurointireiän ansiosta. Asekaappi on testattu ja sertifioitu SSF3492-standardin mukaisesti ja hyväksytty 20 pisteen ankkuroinnille, mikä tarkoittaa, että käytännössä voit säilyttää kassakaapin sisällä 20 kivääriä tai 10 pistoolia tai 5 täysautomaattista asetta. Koska kassakaappi painaa yli 150 kg, sitä ei tarvitse ankkuroida, mutta suosittelemme aina ankkurointia.
Lukitus: Valaistu elektroninen koodilukko
Sisäosa: Kaksi säädettävää vahvistettua hyllyä, kolme asetukea ja peräalusta.
Väri: Valkoinen (RAL9002).