Asekaappi SP 99E
20 kivääriä, koodilukko, männänpehmuste, ylähylly, 5 ovihyllyä, avainkoukkulista, piipuntuki, materiaali: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:4477
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
| Hojd utv | 1500 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 650 mm |
| Djup utv | 550 mm |
| Höjd inv | 1490 mm |
| Bredd inv | 640 mm |
| Djup inv | 480 mm |
| Vikt | 200 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 20 kivääriä |
| Standardinredning | Koodilukko, männänpehmuste, ylähylly, sivuhyllyn sisäosa kahdella hyllyllä, avainkoukkulista, viisi hyllyä ovessa ja juoksuputken tuki. |
| Dagmått | K 1380 x L 510 mm |
SP 99E -asekaappo on sertifioitu SSF 3492 -standardin mukaisesti ja se on yksi suurimmista asekaapeistamme, hyväksytty jopa 20 kiväärille.
Mukana elektroninen koodilukko. Mukana säädettävä kokonainen hylly, sivuhyllysisuste kahdella siirrettävällä hyllyllä, viisi hyllyä ovessa, aseenpidike kivääreille ja avainkoukkulista oveen kiinnitettynä. Ei tarvitse ankkuroida.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).