Asekaappi SP11 Mini
Asekaappi hyväksytty 10 pistoolille Avainlukko, hylly Valmistaja: Scandinavian Safe
SKU:Artikelnr:619953
Normaalihinta
€505,95
€505,95
Myyntihinta
Normaalihinta
Normaalihinta
€632,44
€632,44
Myyntihinta
Normaalihinta
Toimitus lasketaan kassalla.
ALV 0%
- Snabba leveranser
- Lägstra prisgaranti
- Betala mot faktura
- Stort utbud
- Mängdrabatt
- Inbärning*
*Inbärning är en extra tjänst som kan köpas till i kassan
Teknisk specifikation
| Hojd utv | 450 mm |
|---|---|
| Bredd utv | 350 mm |
| Djup utv | 250 mm |
| Höjd inv | 442 mm |
| Bredd inv | 342 mm |
| Djup inv | 340 mm |
| Vikt | 35 kg |
| Inbrottsskyddsklass | SSF 3492 |
| Kapacitet | 5 automaattiasetta tai 10 käsiasetta |
| Standardinredning | Avainlukko kahdella avaimella, yksi hylly |
Kuvaus
Asekaapin tyyppinen säilytyspaikka, joka on hyväksytty jopa viidelle automaattiaseelle tai kymmenelle käsiaseelle.
Voidaan asentaa seinälle.
Mukana säädettävä turvalukko kahdella lyhytavaimella ja hyllyllä. Elektroninen koodilukko on saatavilla lisävarusteena, katso lisävarusteet.
Helppo ankkuroida neljän pohjassa olevan ja kahden takaosassa olevan ankkurointireiän ansiosta.
5 vuoden takuu valmistusvirheitä vastaan (ei koske lukkoja).